Piekny projekt renowacji starej polskiej konstrukcji!

Jest to jeden z projektów renowacyjnych pod marką PEVT Bikes. Każdy rower tej marki ma swoją historię, każdy rower to przywrócony do życia zapomniany jednoślad po pełnej renowacji. Każdy projekt, to unikalny rower z duszą.

Ten rower ma swoją piękną historię. Rama tego roweru pochodzi z roweru Romet Sport, czyli z kolarki. Jest to piękna geometrycznie rama wykonana w zapominanej już technologii lutowania ramy (występują tu charakterystyczne ozdobne złączki rurek ramowych). Została ona następnie w profesjonalny sposób zmodyfikowana do wersji damki-dwórurki. Odbyło się to jeszcze w czasach kiedy tego typu rzemieślnicze modyfikacje, podobnie jak rzemieślicze pracownie ram rowerowych jeszcze istniały. W takiej formie dotrwał do ubiegłego roku kiedy rozpoczął się proces odbudowy tej piękej damki.

W tegoczocznej odsłonie rowerek wyposażony jest w nowoczesną kierownicę typu miejskiego, nowe wygodne siodełko, a także dwie kolorowe opony DeliTire. Ponadto: 7 przerzutek Shimano z manetką Revoshift, obręcze kół lakierowane na biało, podobnie jak rama, nowe szczęki i klamki hamulców.

Dajemy tej Damce Romet Sport nowe Życie. Jeżeli chcesz jej w nim towarzyszyć, zapraszamy do ŁCR, aby się zapoznać! :)

Cena:  2000 zł 1000 zł

Wróć do kategorii Rowery Klasyczne