Dwa koła, proste, albo bardziej wyszukane rozwiązania techniczne... Wszystkie klasyczne rowery (bez wspomagania elektrycznego) będą pojawiać się w tej kategorii.

Jesteśmy w trakcie dodawania treści na tę podstronę, więc więcej modeli znajdziesz u nas na miejscu, pod adresem: Piłsudskiego 135 w Łodzi!

PEVT Bikes 0003

Piękna historyczna kolarzówka na bardzo dużych kołach!

Nie każdy wie co to znaczy rozmiar koła 27" w rowerze. Dla tych, którzy więdzą, że koło 27-calowe jest większe od 28-calowego, na pewno kuszącym wyda się ten uratowany od zapomnienia stortowy rower. Stoi na nowych 27-calowych kołach wyposażonych w nowe ogumienie Kendy.

Uratować sprzed renowacji udało się błyszczącą kolarską korbę z zębatkami, stylowe klamki hamulca, a także historyczne dźwignie przerzutek umieszczone na ramie.

Więcej 

PEVT Bikes 0005

SPRZEDANY !!

"Helmut" - tak na niego mówią. Rower ten zna niejeden Łodzianin, gdyż przed renowacją dzielnie przemierzał nie tylko łódzkie ścieżki, ale i szlaki turystyczne województwa.

Historia tego pięknego Holendra znana jest nam dopiero od przyjazdu do kraju. Już wtedy wyposażony był w doskonałą 5-biegowa piastę Torpedo Sachs Pentasport, oraz w bębnowy hamulec przedni. Niestety stan lakieru przypominał o wieku roweru, a naklejki "Helmut" tylko trochę poprawiały optycznie rower.

Więcej 

PEVT Bikes 0008

Piekny projekt renowacji starej polskiej konstrukcji!

Jest to jeden z projektów renowacyjnych pod marką PEVT Bikes. Każdy rower tej marki ma swoją historię, każdy rower to przywrócony do życia zapomniany jednoślad po pełnej renowacji. Każdy projekt, to unikalny rower z duszą.

Więcej 

Boardman Comp

SPRZEDANY !!

Miłośnicy rowerów przełajowych wiedzą czym ten rower potrafi zachwycić. Karbonowy widelec, aluminiowa rama i osprzęt Sora - tak w trzech słowach można podsumować ten brytyjski przełaj. Doskonałymi dodatkami są klamkomanetki z serii Sora oraz druga para klamek hamulcowych dla pełnej kontroli przy wyprostowanej pozycji na rowerze. Opony Shwalbe Tyrago

Model poekspozycyjny.

Cena promocyjna: 3299 zł

Więcej