Bardzo komfortowy i ergonomiczny składany rower elektryczny - eRacer wyróżniają magnezowe koła 26". eRacer jest modelem bliźniaczym do eRider, ale z bogatszym wyposażeniem (magnezowe koła).  Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób dojeżdżających codziennie transportem mieszanym, ale także dla entuzjastów campingu oraz osób dysponujących małą przestrzenią potrzebną do przechowywania roweru. Ponadto model ten dzięki dużym kołom ze stopów magnezu, amortyzacji i solidnym hamulcom tarczowym znakomicie nadaje się do jazdy w terenie.

Model ten posiada małą i lekką, choć pojemną, baterię litowo-jonową z ogniwami firmy Samsung, która została sprytnie zintegrowana z aluminiową ramą. Dodatkowo silnik został prawie niezauważalnie umieszczony w tylnej piaście. Rower eRider dodatkowo wyposażony jest w pełne oświetlenie LED uruchamiane przyciskiem na kierownicy i przerzutki Shimano SIS dające łącznie 21 przełożeń. W celu dostosowania roweru do potrzeb użytkownika, można w nim regulować w dużym zakresie wysokość siodełka bez używania narzędzi.Całości dopełniają solidne błotniki z chlapaczami i elektroniczny panel trójstopniowego wspomagania elektrycznego na kierownicy. Do roweru dołączana jest ładowarka podłączana do zwykłego gniazdka. Bateria posiada diody wskazujące poziom naładowania baterii i może być ładowana zarówno na rowerze jak i po jej wyjęciu.

Podzespoły:

  • Silnik: bezszczotkowy (BLDC) 250W marki 8FUN
  • Akumulator: 36V 10,5 Ah litowo-jonowy – ogniwa Samsung
  • Sterownik: inteligentny asystent jazdy z możliwością wyboru trzech stopni wspomagania, załącza silnik w czasie pedałowania, rozłącza przy hamowaniu
  • Ładowarka: zasilana z gniazdka 230V, czas ładowania: 4-5 godzin
  • Koła: 26" z wytrzymałą obręczą stożkową
  • Opony: 26"x1,95" Kenda""

Osiągi:

  • Prędkość maksymalna wspomagania: 25 km/h
  • Zasięg: do 50-55 km
  • Masa roweru: 19,5 kg
  • Obciążenie maksymalne: 120 kgTen rower elektryczny z oferty Łódzkiego Centrum Rowerowego został fabrycznie wyposażony w manetkę gazu co umożliwia jeżdżenie nim bez konieczności pedałowania.

Przy zakupie roweru Special 99 eRider, klient otrzymuje w zestawie ładowarkę i instrukcję obsługi. Każdy rower zakupiony w naszej firmie posiada gwarancję.

Na miejscu, w Łódzkim Centrum Rowerowym, posiadamy wiele różnych rowerów elektrycznych. Zapraszamy do oglądania, jazd próbnych i zakupów! Od dzisiaj możesz przemieszczać się po mieście zarówno bez korków jak i bez wysiłku...

Dostawa samochodem elektrycznym! (Dotyczy Łodzi i okolic - pytaj o szczegóły)

Uwaga! Istnieje możliwość rozłożenia zakupu na raty!

Cena: 5799 zł 

Wróć do kategorii Rowery Elektryczne