Żyj nowocześnie – rower elektryczny to nowoczesna, ekonomiczna a także ekologiczna alternatywa dla roweru tradycyjnego. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii udało się zredukować masę roweru nawet do 21 kg. Nowoczesny silnik o wysokiej sprawności pozwala efektywnie wykorzystać energię elektryczną zgromadzoną w najnowszej generacji akumulatorze litowo-jonowym. Elektroniczny regulator pozwala także dopasować intensywność wspomagania - od jazdy bez żadnego wysiłku przy pełnym wspomaganiu, do trybu jazdy jak w klasycznym rowerze.

Odkryj wygodę użytkowania – Podstawową zaletą roweru elektrycznego jest możliwość jazdy bez jakiegokolwiek wysiłku. Świetnie nadaje się nie tylko do jazdy na całodniowe wycieczki ale również pomoże Ci ominąć miejskie korki. Dużo szybciej dojedziesz nim do pracy, szkoły, na zakupy czy do znajomych. I nawet w upalne dni poczujesz komfort i nie będziesz spocony.

Żyj ekonomicznie, żyj ekologicznie – rower elektryczny to najbardziej ekonomiczny pojazd mechaniczny. Średni koszt przejechania 100 km wynosi mniej niż złotówkę. Pełne naładowanie akumulatora umożliwia pokonanie nawet 70 i więcej kilometrów. Możesz więc cieszyć się nie tylko jazdą bez wysiłku ale również nie zanieczyszczać środowiska. To najbardziej ekologiczny pojazd jaki istnieje! Używając roweru elektrycznego przyłączysz się do tych, którzy aktywnie chronią środowisko naturalne.

Zgodnie z przepisami – rowery elektryczne które oferujemy spełniają wymagania stawiane przez normy Unii Europejskiej oraz polskie przepisy o ruchu drogowym. Moc silnika elektrycznego (250 Wat) pozwala rozwinąć maksymalną prędkość 25 km/h na wspomaganiu. Dzięki temu rowerem elektrycznym masz prawo poruszać się po ścieżkach rowerowych jak zwykłym rowerem i nie ma obowiązku rejestrowania pojazdu, czy płacenia obowiązkowego ubezpieczenia.

Overfly - Zing

Składak - czyli składany rower - elegancki rower dla osób, które lubią jazdę na małych kółkach. Zwinny i szybki, wyposażony w tylną przerzutkę Shimano co zapewnia łatwą i przyjemną jazdę nawet bez wspomagania. Ukryta bateria w ramie nadaje mu unikalnego wyglądu. Dzięki możliwości "złamania" go, nie zajmuje dużo miejsca i można brać go w każdą podróż.

Więcej 

Overfly - Athena

Rower dedykowany dla kobiet, które cenią sobie styl, komfort i wygodę. Jego piękny jasny kolor zapada w pamięci każdego, kto go zobaczy choć raz. Doskonała i solidna konstrukcja połączona z gracją i stylem. Niska rama i wygodne siodełko pozowlą czerpać przyjemność z każdej przejażdżki.

Więcej 

Overfly - Sportsman

Sportsman - sportowiec - rewelacyjny rower z kategorii MTB. Posiada większę koła niż większość standarowych rowerów z tej kategorii - 27,5". Jednak nie tylko to wyróżnia go z tłumu rowerych hybrydowych. Dość niska rama ułatwia manewrowanie. Posiada 27 biegów, czyli 3 biegi  z przodu i 9 biegów z tyłu. Dzięki temu nabieranie prędości zajmuje mniej czasu, a ze  wspomaganiem elektrycznym, mniej wysiłku.

Więcej 

Overfly - Pioneer

Uniwersalny rower miejski dla miłośników klasyki i wygody. Dwuślad o niskiej ramie, która ułatwia wsiadanie i zsiadanie, a nawet postój na światłach. Silnik zamotnowany w tylnej piaście w połączeniu z 7-mio biegową przerzutką Shimano ułatwiają podjazd pod każde miejskie wzniesienie. Stylowy wygląd i wkomponowana bateria bidonowa, 10,4 Ah o napięciu 36V, niewiele odróżnia go od roweru klasycznego.

Więcej 

Overfly - Grace

Rower klasyczny miejski, który zadowoli każdego użytkownika. Dzięki niskiej konstrukcji ramy z pojedynczą rurą, ułatwia wsiadanie osobie w każdym wieku, bez potrzeby unoszenia nogi ponad ramę. Kierownica skierowana w stronę rowerzysty i regulowany wspornik kierownicy, dają idealne połącznie, które pozwala trzymać wyprostowaną sylwetkę podczas jazdy. Dodatkowo wygodne siodełko... i podróże stają się przyjemniejsze.

Więcej 

Overfly - Legend

Rower trekingowy o uniwersalnej ramie i stonowanej kolorystyce. Idealnie nadaje się na wyprawy po miejskiej dżungli. Posiada silnik centralny o mocy 250W i baterię bidonową, o napięciu 36V, sprytnie połączoną z ramą, co zapewnia mu wygląd klasycznego roweru.

Więcej 

Overfly -Warrior

Prawdziwy wojownik wśród rowerów z oferty Overfly. Ten wspaniały rower trekingowy poradzi sobie zarówną z miejską dżunglą jak również z terenami naturalnymi. Wysokiej klasy osprzęt idealnie współdziała ze wspomaganiem. 7 biegów z tyłu wraz z 5-cio stopniowym wspomaganiem  ułatwią i umilą jazdę na każdym wzniesieniu. Dzięki baterii o dużej pojemności będziesz mógł jechać dalej.

Więcej 

Special 99 e-Racer

Bardzo komfortowy i ergonomiczny składany rower elektryczny - eRacer wyróżniają magnezowe koła 26". eRacer jest modelem bliźniaczym do eRider, ale z bogatszym wyposażeniem (magnezowe koła).  Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób dojeżdżających codziennie transportem mieszanym, ale także dla entuzjastów campingu oraz osób dysponujących małą przestrzenią potrzebną do przechowywania roweru. Ponadto model ten dzięki dużym kołom ze stopów magnezu, amortyzacji i solidnym hamulcom tarczowym znakomicie nadaje się do jazdy w terenie.

Więcej 

Special 99 e-Rider

Bardzo komfortowy i ergonomiczny składany rower elektryczny - eRider. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób dojeżdżających codziennie transportem mieszanym, ale także dla entuzjastów campingu oraz osób dysponujących małą przestrzenią potrzebną do przechowywania roweru. Ponadto model ten dzięki dużym kołom, amortyzacji i solidnym hamulcom tarczowym znakomicie nadaje się do jazdy w terenie.

Więcej 

Special 99 Big Boy

Muskularny Fatbike elektryczny... Dużo więcej nie trzeba pisać o tym arcydziele rzemiosła rowerowego, jakim jest model BigBoy. Koła tego flagowego Speciala 99, które tak bardzo przyciągają wzrok mają rozmiar 26", a ich szerokość, aż 4", bardziej przypomina koło samochodu niż roweru. Zupełnie niespotykane są też zarezerwowane dla nielicznych wrażenia z jazdy. Pozycja za kierownicą jest bardzo stablina, a duży zapas mocy pod manetką gazu i szeroka kierownica przewodzi na myśl kierowanie bezgłośnym Harleyem, albo czołgiem.

Więcej 

Special 99 eRunner SE

Bardzo komfortowy i ergonomiczny składany rower elektryczny - eRunner w najbogatszej wersji wyposażenia: SE. Wersję SE wyróżnia pełna amortyzacja ( zarówno przednie widełki, jak i tył ramy), oraz koła ze stopów magnezowych o fenomenalnym wyglądzie. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób dojeżdżających codziennie transportem mieszanym, ale także dla entuzjastów campingu oraz osób dysponujących małą przestrzenią potrzebną do przechowywania roweru.Model ten posiada małą i lekką, choć pojemną, baterię litowo-jonową z ogniwami firmy Samsung, która została sprytnie zintegrowana z ramą. Dodatkowo silnik został prawie niezauważalnie umieszczony w tylnej piaście. Dzięki temu rowery te nie odróżniają się wizualnie od tradycyjnych jednośladów bez wspomagania elektrycznego a jednocześnie zapewniają fantastyczną radość z jazdy. Rower eRunner dodatkowo wyposażony jest w pełne oświetlenie LED uruchamiane przyciskiem na kierownicy, sześciobiegową przerzutkę Shimano SIS. W celu dostosowania roweru do potrzeb użytkownika, można w nim regulować w dużym zakresie wysokość siodełka jak i ułożenie kierownicy w dwóch płaszczyznach bez używania narzędzi.Całości dopełniają solidne błotniki z chlapaczami i elektroniczny panel trójstopniowego wspomagania elektrycznego na kierownicy. Do roweru dołączana jest ładowarka podłączana do zwykłego gniazdka. Bateria posiada diody wskazujące poziom naładowania baterii i może być ładowana zarówno na rowerze jak i po jej wyjęciu.

Więcej 

Special 99 eRunner 2

Bardzo komfortowy i ergonomiczny składany rower elektryczny - eRunner 2. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób dojeżdżających codziennie transportem mieszanym, ale także dla entuzjastów campingu oraz osób dysponujących małą przestrzenią potrzebną do przechowywania roweru.Model ten posiada małą i lekką, choć pojemną, baterię litowo-jonową z ogniwami firmy Samsung, która została sprytnie zintegrowana z ramą. Dodatkowo silnik został prawie niezauważalnie umieszczony w tylnej piaście. Dzięki temu rowery te nie odróżniają się wizualnie od tradycyjnych jednośladów bez wspomagania elektrycznego a jednocześnie zapewniają fantastyczną radość z jazdy. Rower eRunner 2 dodatkowo wyposażony jest w pełne oświetlenie LED uruchamiane przyciskiem na kierownicy, sześciobiegową przerzutkę Shimano SIS. W celu dostosowania roweru do potrzeb użytkownika, można w nim regulować w dużym zakresie wysokość siodełka jak i ułożenie kierownicy w dwóch płaszczyznach bez używania narzędzi.Całości dopełniają solidne błotniki z chlapaczami i elektroniczny panel trójstopniowego wspomagania elektrycznego na kierownicy. Do roweru dołączana jest ładowarka podłączana do zwykłego gniazdka. Bateria posiada diody wskazujące poziom naładowania baterii i może być ładowana zarówno na rowerze jak i po jej wyjęciu.

Więcej