Prosta, szosowa konstrukcja i odważne zestawienia kolorystyczne

łączą designerski charakter i świetne właściwości jezdne.

Rowery naprawdę mogą być fajne!

Patriota

Przedstawiamy prawdziwą Polkę dla prawdziwych Polaków! Patrząc na Patriotę nie można mieć wątpliwości jaki kraj reprezentuje. Doskonale komponuje się ze Stadionem Narodowym i Sejmem RP, a 11 listopada samodzielnie udaje się na obchody Święta Niepodległości.

 

Uwaga, jak tylko usłyszy Mazurek Dąbrowskiego, to staje na baczność!

 

Więcej 

Neonówka

Spraw sobie Neonówkę - zaoszczędzisz na kamizelce odblaskowej i zapomnisz o świeceniu oczami. Naturalnym środowiskiem tego drapieżnika są ulice pełne klubów nocnych, pubów i alternatywnych kafejek. Podziwiając ją koniecznie musisz mieć na sobie okulary przeciwsłoneczne.

 

Uwaga - nie odwracaj się do niej plecami, bo porazi Cię prądem!

 

Więcej 

Stalówka

Jeśli kupujesz Stalówkę, to w towarzystwie zabłyśniesz co najwyżej intelektualnie - specjalna matowa farba świetnie maskuje jej obecność praktycznie w każdych warunkach. Na wszelki wypadek założyliśmy jej pomarańczowe obręcze, żeby nie zgubić jej w naszym magazynie. Matowa rama świetnie wpasowuje się w środowisko miejskie i...

 

rozświetla szare chodniki eksplozją pomarańczowej energii.

Więcej 

Landrynka

Kto powiedział, że rower nie może być słodki! Specjalnie dla Was Landrynka przyjechała z miejsca, w którym zaczyna się tęcza.

Nasze nieoficjalne badania pokazują, że ponad 50% osób, którym Landrynka śmignie przed oczami, nie może przestać się w nią wpatrywać, dopóki nie zniknie za linią horyzontu.

 

Gwarantujemy, że rozpływa się w ustach!

Więcej 

Plażowicz

Gorący piasek, lazurowa woda i orzeźwiające drinki

Przy projektowaniu Plażowicza kierowaliśmy się ideą wczasów w bałtyckich tropikach, najlepiej w jednym z przytulnych ośrodków FWP we Władysławowie. Plażowicz czuje się najlepiej prowadzony przez wychillowanego rowerzystę w nieformalnym stroju.

 

Podaruj sobie trochę słońca!

Więcej 

Listonosz

W żyłach naszego Listonosza płynie błękitna krew. Dzięki zestawieniu klasycznych kolorów z polerowanymi, srebrnymi obręczami możemy bez wstydu udać się na nim zarówno do kościoła, jak i na ważne spotkanie biznesowe.

 

Listonosz wie, jak zachowywać się w towarzystwie, dlatego nie musisz obawiać się, że zrobi coś pośród innych rowerów.

Więcej