20.11.2018

Odstawiasz rower na zimę? A czy jest gotowy na wiosnę?

Wielu klientów odstawia rower do naszej przechowalni na zimę, aby nie potykać się o rower stojący w przedpokoju, ani tym bardziej nie odstawiać go do komórki, czy na balkon, gdzie stosunkowo łatwo może stać się łakomym kąskiem dla złodziei, ale i dla korozji. Przechowalnia ŁCR jest dla nich idealnym rozwiązaniem. Rowery dostają od nas potrzebną przestrzeń w komfortowych warunkach w pomieszczeniu strzeżonym alarmem, na terenie dozorowanym 24h/dobę.

Dla innych, Przechowalnia Łódzkiego Centrum Rowerowego to rower przygotowany do sezonu 2019 już od pierwszych promieni słońca!

Każdy, kto próbował  rower oddać do serwisu tuż po odpuszczeniu zimy wie, że nie jest to najlepszy pomysł. W tych dniach, kolejki w serwisach rowerowych sięgają dwóch, a nawet trzech tygodni. Co więcej nigdy nie wiadomo kiedy nastanie ładna rowerowa pogoda. Dwa lata temu, w roku 2016, sezon rowerowy rozpoczął się w lutym! Co ciekawe, sucha pogoda, brak zalegającego śniegu, a także temperatury dochodzące do +10°C wystarczyły, żeby amatorzy jednośladów wylegli na ścieżki rowerowe. Oczywiście jedynie Ci, którzy mieli swoje rowery przygotowane do jazdy. Rowerzyści, którzy rowery mieli rozregulowane, z dętką do wymiany, lub bez łańcucha, boleśnie mogli zauważyć, że wiele serwisów działa tylko w sezonie letnim, a serwisy rowerowe działające całorocznie, jak np. ŁCR, jak zawsze na początku sezonu, przeżywały oblężenie klientów z rowerami do naprawy. Dlatego niezależnie od tego kiedy pogoda stanie się łaskawa dla rowerzystów, czy będzie to luty, czy dopiero kwiecień, warto mieć rower przeserwisowany i gotowy do nowego sezonu już zawczasu.

Przechowalnia ŁCR gwarantuje 20% rabatu na wszystkie przeglądy rowerów. Oznacza to, że osoba, która planowała oddać rower na przegląd kompleksowy (między innymi serwis piast, sterów, suportu, czyszczenie napędu), zamiast 160zł, może wydać jedynie 128zł. To tak, jakby za Przechowalnię na kwartał z darmowym odbiorem na terenie Łodzi otrzymała za 27,99zł, czyli mniej niż za połowę ceny! Niemniej rabat, to bardzo przyjemny, ale jedynie dodatek, bo najważniejsze, co rowerzysta otrzymuje, to gwarancja, że rower będzie gotowy do jazdy na wiosnę!

Na dzień 20.11.2018, miejsca w naszej Przechowalni jeszcze są. Spieszcie się, aby się załapać!

Po więcej informacji odwiedź: łcr.pl/przechowalnia-rowerów, lub od razu dzwoń!

Wróć